NELER YAPARIZ?

Projelerimiz

Bir sorunuz mu var?

Çözümlerimiz hakkında bir sorunuz varsa çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutlu oluruz.

weblivechat02

WebLiveChat

Tüm web ortamları ile uyumlu, kendi web sunucunuz da kullanabileceğiniz bir sohbet sistemi. Her web sitesinde sohbet imkanı olabilir.

WebLiveChat sistemi sayesinde, kontrolü ve veritabanı tamamen siz de olmak üzere süresiz ve sınırsız olarak istediğiniz kadar operatör kaydı oluşturabilir, web sitenizde canlı sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Canlı sohbet her web sitesinde çalışabilmektedir. Yazılımın vermiş olduğu kısa bir kodu, canlı sohbetin görünmesini istediğiniz bir websayfanıza eklenilmesi yeterli.

Detaylar PDF Fiyatlandırma Demoyu İnceleyin

PassworX

Passworx sayesinde kendinize özel hesap yönetimi yazılımı edinin. Web ortamında kullanımı kolay ve sadece size özel yazılım ile tanışın! Kendi sunucunuz da kullanabilirsiniz.

PassworX sayesinde, kontrolü ve veritabanı tamamen siz de olmak üzere süresiz ve sınırsız olarak kişisel bir kullanıcı adı ve parola bilgileri kaydı oluşturabilirsiniz. PassworX yazılımı web tabanlı bir sistemdir. İsterseniz kendi web sunucuza isterseniz bizim web sunucularımızda bu yazılımı kullanabilir, kişisel bilgilerinizi web ortamında saklayabilirsiniz.

Detaylar PDF Fiyatlandırma Demoyu İnceleyin
passworx01

webdiskx01

WebDiskX

Verilerinize Her Yerden Erişin. Dosyalarınızı, klasörlerinizi, müziklerinizi, fotoğraflarınızı yükleyin, web browser üzerinden, mobil aygıtınız üzerinden veya bilgisayarınızdan erişin.

WebDiskX sayesinde, web ortamında size özel oluşturduğumuz sanal disk sayesinde verilerinize ister bilgisayardan ister mobil cihazlardan kısacası internet erişimi olan her yerden erişin. İnternet de sizin de uygun fiyatlara bir web diskiniz olabilir. 10 Gb, 20 Gb, 30 Gb, 50 Gb, 75 Gb, 100 Gb seçenekleriyle ihtiyacınız olan web diskine bugün sahip olabilirsiniz.

Detaylar PDF Fiyatlandırma